Gimnazjum Samorzadowe w Solcu-Zdroju

http://gimnazjum.solec-zdroj.eu

Konkursy przedmiotowe

Laureaci i finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

 

Rok szkolny 2002/2003

1. Pietrzyk Grzegorz - laureat I Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki.

 

Rok szkolny 2003/2004

1. Pietrzyk Grzegorz - laureat II Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki.

2. Janik Justyna - finalistka II Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z J. Niemieckiego.

 

Rok szkolny 2004/2005

1. Pietrzyk Grzegorz - laureat III Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki.

2. Pałys Adam - laureat III Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii.

3. Bonar Ewelina - laureatka III Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z J. Polskiego.

4.Pałys Anna - finalistka III Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.

                       - finalistka III Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii.

5.Wojtal Łukasz - finalista III Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki.

 

Rok szkolny 2005/2006

1. Nowak Magdalena - laureatka IV Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.

2. Żelazna Paulina - finalistka IV Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z J. Niemieckiego.

3.Cholewa Bartosz - finalista IV Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki.

 

Rok szkolny 2006/2007

1. Kardynał Rafał  - laureat V Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki.

 

Rok szkolny 2007/2008

1. Barański Krzysztof - laureat VI Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii.

2. Duda Adrian - finalista VI Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki.

 

Rok szkolny 2008/2009

1. Barański Krzysztof - laureat VII Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki.

                                     - laureat VII Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki.

                                     - laureat VII Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.

                                     - wyróżnienie w II Wojewódzkim Konkursie "Gimnazjalny  Mistrz Rachunków" 

2. Pietrzyk Katarzyna - laureatka VII Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii.

 

Rok szkolny 2009/2010

1. Kwiecień Bartosz - laureat VIII Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.

2. Okońska Katarzyna - laureatka VIII Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii.

3. Frączek Ola - finalistka VIII Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z J. Polskiego.

  Rok szkolny 2010/2011

1. Helis Jakub - laureat IX Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki.

2. Dyrdół Mateusz - finalista IX Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii.

                             - finalista IX Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki..

  Rok szkolny 2011/2012

1. Cygan Jakub - laureat X Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii.

2. Chyb Karol - finalista X Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.

                             - finalista X Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki.

Rok szkolny 2012/2013 

1. Bonar Paweł - laureat X Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.

2. Dyrdół Marcin - finalista XI Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii.

3. Masłowski Patryk - finalista XI Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z J. Niemieckiego. 

 Rok szkolny 2013/2014

1.Masłowski Mariusz - laureat  XII Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z J. Niemieckiego.

 Rok szkolny 2014/2015

1. Masłowski Piotr - laureat XII Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii.

2. Kopeć Weronika - finalistka XII Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z J. Polskiego.

3. Sobczak Katarzyna - finalistka XX Diecezjalnego konkursu Biblijnego.

Rok szkolny 2015/2016

1. Kopeć Weronika - laureatka XIII Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z J. Polskiego.

2. Rajczak Dominik - finalista XIII Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.


 

 




Pilne !

Kalendarz ważnych wydarzeń