Gimnazjum Samorzadowe w Solcu-Zdroju

Informacja o pogrzebie

Dodał: MK Data: 2019-02-10 17:00:19 (czytane: 461)  Wersja do druku

dyrektor_2019003.jpg

W sobotę 9 lutego odszedł od nas niespodziewanie nasz Pan Dyrektor Paweł Ślusarski. Pełnił swoją funkcję nieprzerwanie od momentu powstania gimnazjum.

Z ogromnym żalem i bólem żegnamy Go wszyscy: uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi.

Niech spoczywa w pokoju!

Wstrząśnięci tą wiadomością zawiadamiamy, że pogrzeb Pana Dyrektora odbędzie się we wtorek 12.02.2019r.  o godzinie 1300w kościele parafialnym w Solcu-Zdroju.

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Komentarze (1)

-Katarzyna (2019-02-27 20:25:27)

Gdy dowiedziałam się, że on już nie żyje doznałam szoku, naprawdę nie mogłam w to uwierzyć, myślałam, że ktoś sobie głupie żarty robi. Niestety to nie były żarty...

Jest mi bardzo przykro, że go już nie ma z nami. Ta szkoła, bez niego już nigdy nie będzie taka sama. On każdego nas znał i pamiętał, nawet jeśli już zostaliśmy absolwentami szkoły to on nadal był z nas dumny, że nam się udało iść do szkoły średniej, dostać się na studia itp.

Miałam szczęście widzieć go miesiąc przed śmiercią, jak zwykle był miły i taki dobry jak za czasów, kiedy jeszcze chodziłam do Solca do szkoły. Jak ktoś przeskrobal, straszyło się nim i szczerze to nie było aż tak strasznie iść z nim na rozmowę.

Tyle ile uczniów, tyle opinii na temat dyrektora. Ale dla mnie to on był dobrym dyrektorem i nauczycielem 😊

Pilne !

Kalendarz ważnych wydarzeń